Aktuální informace

Upozornění:

Všechny seznamovací večery

musely být zrušeny a přesouvají se na termín až po novém roce. Peníze budou všem navráceny.

Speed-dating neboli rychlé rande je způsob seznamování lidí, které vzniklo v 90.letech v Los Angeles. Princip rychlosti spočívá v tom, že během jednoho večera účastník rychlého rande pozná až deset protějšků. Ženy sedí u stolečků a muži se u žen střídají po daném časovém intervalu tak dlouho, dokud se neseznámí všichni mezi sebou. Na konci pak předá každý účastník moderátorce informace o tom, komu má být předán kontakt. Vyhodnocení večera účastníkům přijde do 24 hodin e-mailem.

Benefity rychlého rande

KDY A KDE?

Havířov

vždy v pátek v daném měsíci

18:00 - 20:00

Ostrava

připravuje se :-)

pojdnarande.info@gmail.com


Tel: 732 221 380

Havířov

Moravskoslezský kraj, CZ

Úspora času

Za jeden večer poznáte až deset protějšků, tváří v tvář, bez hledání, dlouhého vypisování nebo dokonce nuceného vysedávání na rande, které je už od začátku jeden velký trapas.

Na rychlém rande sice nevíte předem, kdo na Vás čeká, ale věřte, že těch 5 min uběhne až moc rychle a je jen na Vás, zda budete chtít ještě dotyčného/dotyčnou vidět podruhé už jen ve dvou...

Příjemně strávený večer

Pokud by se snad stalo, že Vám nikdo ten večer nepadl do oka, neměli jste žádnou společnou shodu, můžeme Vám zaručit, že i tak nebudete mít pocit promarněného večera, naopak na něj budete vzpomínat v dobrém a nejspíš si ho brzy zopakujete rádi znovu. :-)

Jistota schůzky

Určitě to znáte... Badoo, Tinder a jiné internetové seznamky. Lidé tam chodí z různých důvodů. Píšete si dny, někdy týdny s někým, koho vůbec neznáte, nevíte, jestli to myslí vážně, jestli dojde vůbec na setkání... Na rychlém rande máte záruku toho, že se všichni zúčastnění přišli opravdu seznámit.

Úspora peněz

Pokud byste šli na rande s deseti protějšky,

s každým z nich si dali kávu, nealko, drink/dortík, za předpokladu, že platíte každý za sebe, utratíte za jeden takový večer okolo 150 - 300,-. Vynásobíme-li to deseti... je částka za jedno rychlé rande, kde potkáte až deset protějšků, opravdu příjemná :-)

Tak jdete do toho s námi? :-)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now